Jak to funguje?

Vytvořte zakázku

Z přednastavených polí vyberte co potřebujete zadat. Upřesněte zadání popisem (můžete vložit fotky, obrázky, odkazy..). Vyberte termín, do kdy potřebujete zadání vyřešit. A nakonec vaši představu o ceně. Pokud představu nemáte, počkejte na nabídky.

 

Rozešleme vaše zadání

Zadejmito rozešle vaše zadání všem šikulům, kteří se specializují na váš požadavek. Podle vašeho zadání to budou profesionální grafici,ilustrátoři, programátoři, překladatelé, ale třeba i šikovní studenti. Vše záleží pouze na vašem zadání.

 

První nabídky přijdou do pár minut

Nabídky na sebe nenechají dlouho čekat. První příjdou už do několika minut od zadání zakázky. Pak už jen vyberete tu, která vám vyhovuje jak cenou, hodnocením vašeho šikuly, nebo vás zaujmou ukázky jeho prací. Stačí kliknout na tlačítko PŘÍJMOUT NABIDKU.

 

Řešení je na cestě

Přijetím nabídky získáte kontakt na vybraného šikulu. Šikula zárověň získá telefon a email, který jste uvedli při registraci. Jeho úkolem je vás kontaktovat a společně dohodnete detaily zakázky.

 

Realizace

Vybraný šikula v dohodnutém termínu provede vše, co bylo sjednáno. Po splnění zadání mu uhradíte předem dohodnutou odměnu. Forma úhrady je opět na vaší vzájemné dohodě. Od předání kontaktu již vše probíhá pouze mezi vámi a vybraným šikulou.

 

Ohodnocení práce

Nakonec ohodnotíte práci vybraného šikuly. Šikula ohodnotí vás jako zadavatele. A máte vyřešeno!