Ilustrace
... potřebujete ilustrovat publikaci,web, prezentaci? Nakreslit portrét, oblíbené místo nebo třeba domácího mazlíčka podle fotky? Vymyslet, navrhnout a vytvořit logo vašeho projektu, firmy nebo kapely? Nebo klidně stavební výkres vaší vysněné chaty? Jednoduše a zdarma zadejte zakázku a získáte nabídky našich šikulů ... levněji a bez firem:-)
Krok I. - Zadání poptávky
Jednoduše klikněte na tlačítko zadat poptávku. Za pár minut vyplníte formulář a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.zadejmito.cz , nebo do mobilní aplikace Zadejmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Zadat poptávku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Zadejmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Zadat poptávku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat poptávkami ostatních.
ZADÁNÍ ZAKÁZKY
... pár kliknutí a máte nakresleno
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?